X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
این همه دانلــــــــــــــود
 
 
    
    
    
تاریخ :  دوشنبه 23 خرداد 1390
نویسنده :  علیرضا

اگر اهل پرینت و چاپ نوشته باشید مطمئنا با آشفتگی در انتخاب فونت مناسب نوشته خود برخورد کرده اید که این مسئله نیز از وجود فونت های بسیار زیاد در ویندوز بدون داشتن پیش نمایشی از آنها ناشی می شود. نرم افزار Printers Apprentice که امروز قصد معرفی آن را داریم می تواند مشکل شما را به راحتی حل کند. دستیار پرینت نرم افزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر فونت های ویندوز ایکس پی و ویستا است. کار با این نرم افزار چاپ به گونه ای است که می توانید، فونت ها را مدیریت کنید، پیش نمایش آن ها را مشاهده کنید و آن ها را ذخیره، نصب و یا چاپ کنید.
بعضا کاربران فکر می کنند پیش نمایشی از فونت ها در Microsoft Office Word نیز وجود دارد ولی مسئله اینجاست که این نرم افزار پرینت کاربرد کلی داشته و محدود به یک نرم افزار مثل Word نمی باشد و به شما قدرت انتخاب بسیار بالایی خواهد داد. شما در این نرم افزار قادرید فونت های مختلف را با کلمه ای ثابت و به صورت همزمان مشاهده کنید و با توجه به نوشته خود بهترین فونت را انتخاب و در نوشته خود به کار گیرید. این نرم افزار پرینت همچنین مدیریت شما را بر روی فونت های نصبی بر روی ویندوز افزایش خواهد داد بدین صورت که شما می توانید تمام فونت های خود را به صورت پیش نمایش مشاهده و فونت هایی که خوش آیند نیستند (حتی فونت های خود ویندوز) را پاک کنید.

Printers Apprentice 8.1.19.1 - نرم افزار دستیار پرینتر

همچنین قادرید قبل از نصب یک فونت پیش نمایش آن را ببینید و در صورتی که مورد پسند بود اقدام به نصب آن فونت نمایید. این نرم افزار پرینت می تواند مکملی فوق العاده برای مدیریت بر روی فونت های ویندوز شما باشد که هم اینک می توانید آخرین نسخه این برنامه را Printer Apprentice را از وب سایت دانلود رایگان نرم افزار دریافت و از آن لذت ببرید.

قابلیت های اصلی نرم افزار دستیار چاپگر

  • رابط کاربری فوق العاده انعطاف پذیر که کار را برای کاربر آسان می کند
  • امکان نمایش پیش نمایشی کامل از فونت ها قبل از نصب بر روی ویندوز
  • امکان بررسی کپی رایت و اطلاعات دیگر فونت های موجود بر روی سیستم
  • امکان مقایسه چند فونت به صورت همزمان برای انتخاب فونت مناسب
  • امکان ذخیره، نصب، حذف و یا چاپ هر فونت دلخواه
  • امکان دسته بندی فونت ها برای استفاده آسان تر
  • امکان نمایش سمبل و کاراکترهایی که فونت مورد نظر برخوردار است
  • امکان جمع آوری فونت ها و تهیه کاتالوگ به صورت گروهی

دانلوددانلود رایگان نرم افزار دستیار پرینتر شما (حجم : 6 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگان

تعداد بازدید ها: 267165