X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
این همه دانلــــــــــــــود
 
 
    
    
    
تاریخ :  پنج‌شنبه 3 شهریور 1390
نویسنده :  علیرضا

برای تحویل بیش از 20 میلیون کالای ساخته شده در بازی کامپیوتر Kona's Crate به تجارت قبیله کمک کنید. در این بازی کامپیوتری می بایست جعبه های حاوی کالا های ناشناخته را قبل از اینکه رئیس قبیله عصبانی شود به دستش برسانید. بازی پازلی با وسیله ای جت مانند به عنوان وسیله نقلیه جعبه ها را به سرعت قبل از تخریب به مقصد برسانید.
هدایت جعبه های کار ساده ای نیست با اینکه توسط یک جت قوی جا به جا می شوند اما نیاز به مهارت مانور شما برای گذر از پیچ خم ها بدون صدمه دیدن دارند. تنظیم سرعت و گاز دادن جت برای لمس جعبه ها بسیار سخت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. اما مراقب باشید رئیس می تواند تبدیل به یک آدم بی رحم و قدرتمند در برابر شما شوند و از باز کردن و دادن امتیاز های داخل جعبه به شما خودداری کند پس کارتان را دقیق و کامل انجام دهید.
بازی با ماموریت های ساده شروع شده و با پیشرفت شما به چالش هایی سخت تبدیل می شود. حرکت در بیش از 85 سطح با وجود موانع مختلف بلوک های شناور، فشار بخار، TNT و ... مسیر را مسدود کرده اند. این بازی پازل مانند که طرفداران بسیاری بر روری گوشی های موبایل داشته اکنون با کیفیت عالی برای کامپیوتر تهیه شما و شما می توانید آن را به رایگان از سایت نرم افزار دانلود رایگان دریافت کنید.

Kona's Crate v1.0 Puzzle PC Game - بازی پازلی جعبه های معلق کونا

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرای بازی

  • ویندوز: XP/Vista/7
  • پردازنده: 2 GHz
  • رم: 512 MB
  • آداپتور گرافیکی: DirectX 9c

دانلوددانلود رایگان بازی پازلی حمل کالا (حجم : 34.8 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتبه اشتراک گذاشته شده توسط : دانلود رایگان
تصویرتصاویر بازی:

Konas Crate Konas Crate Konas Crate Konas Crate

تعداد بازدید ها: 267708